Naczepy niskopodwoziowe - 4 osiowa !

Naczepy niskopodwoziowe - 4 osiowa !

Przedstawimy Państwu w naszej ofercie szeroki wybór naczep niskopodwoziowych. Produkujemy naczepy pod zamówieenie klienta ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb i celów do których ma być użyta naczepa. Nasze naczepy cechuje uniwersalność i szeroki wachlarz możliwości konfiguracji naczepy przy jej zamawianiu. Naczepa może mieć zagłębienia na koła pojazdu przewożonego, burty otwierane i demontowalne nie tylko na górnym pokładzie ale również na pokładzie głównym, ostatnia oś skrętna kłonice oraz duża ilość uchwytów mocujących ładunek.

Każda nasza naczepa niskopodwoziowa posiada poszerzenia do 3m szerokości oraz w pełni hydrauliczne sterownaie najazdami, które oprócz podnoszenia rozsuwają i zsuwają się tak na zwnątrz jak i do wewnątrz co umożliwia dogodny wjazd niemal każdym pojazdem. Dodatkowo opcjonalnie wykonujemy najazdy łamane o długości całkowitej 3,8m co pozwala na bardzo mały kąt wjazdu na naczepę.

Nasze naczepy niskopodwoziowe produkowane są w oparciu tylko o sprawdzone i markowe podzespoły do produkcji tego typu pojazdów. Zaczynając od wysokogatunkowej stali (18G2a oraz DOMEX), poprzez układ jedny marki SAF (o obciążeniu technicznym 11T), układ pneumatyczny WABCO w wersji EBS E, oświetlenie - system WAŚ diodowy, nogi podporowe BPW/JOST kończąc na systemie przygotowania do malowania i malowaniu przygotowanym specjalnie do trudnych warunków pracy - podkład oraz lakiery najwyższej jakości firm 4CR, Selemix oraz PPG. Oczywiście w podstawowej wersji naczepy opony tylko uznanych marek - w standarcie MICHELIN, a na życzenie klienta każde inne...

Pokład naszej naczepy pokrywają deski o grubośći 50mm - dąb. 

Naczepy są również bogato wyposażone w inne podzespo ły takie jak: skrzynka narzędziowa z tworzywa zamykana na boku ramy, skrzynka narzędziowa wbudowana w ramę, zbiornik na wodę z dozownikiem na mydło, kliny podporowe, deski do poszerzenia pokładu, kogut ostrzegawczy z tyłu oraz tabliczki ostrzegawcze podświetlane do przewożenia ładunków ponadgabarytowych.

Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i sugestie związane z konfiguracją oraz opcjami w zamawianej naczepie. Nasz dział kontrukcyjny opracuje dla Państwa dogodne rozwiązania konstrukcyjne tak, ażeby pojazd spełniał wszystkie oczekiwania...


Po więcej informacji dwoń do naszego działy handlowego: 506 399 351 

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Janmil Sp. z o.o.
Nowy Janów 50
97-415 Kluki
NIP: 769 221 92 20
Tel. biuro: +48 44 635 43 07
Tel. fax: +48 44 617 68 12