Sprawdź wyposażenie i opcje naszych naczep!

Sprawdź wyposażenie i opcje naszych naczep!

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom przedstawimy w ofercie naszych naczep wywrotek oraz niskopodwoziowych szereg udogodnień i opcji, które to przy zakupie naszej naczpy są dotępne dla Państwa wygody użytkowania. Każda nasza naczepa wywrotka już w podstawowym wyposażeniu posiada komplet wyposażenia niezbędnego do natychmiastowego użytkowania bez konieczności inwestowania w dodoatkowy osprzęt - i tak zaczynając od klinów podporowych, zbiornika na wodę, kliny podporowe poprzez pełne błotniki (DOMAR) z chlapaczami, aż do takich dodoatków jak haczyk do plandeki czy też solidny zaczep z tyłu ramy...

Oczywiście istnieje możliwość dowolnego "doposażenia" naczepy we wszelkie opcje, które będa dla Państwa niezbędne. Nowością w naszej ofercie jest monitaż wibratora podskrzyniowego, który to umożliwia łatwiejsze zrzucenie materiałów ze skrzyni. Na życzenie montujemy: aluminiowe nogi podporowe oraz polerowane felgi aluminiowe, które to w zestawie mogą zmniejszyć wagę naczepy o około 180kg.

Kolory naczepy - podwozia oraz muldy jak i plandeki mogą Państwo dopasować wedle uznania - pomalujemy w każdy kolor z palety RAL - bez żadnej dopłaty! 

Po więcej informacji zapraszamy do działu handlowego: 508 399 351 Piotr Piec 

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Janmil Sp. z o.o.
Nowy Janów 50
97-415 Kluki
NIP: 769 221 92 20
Tel. biuro: +48 44 635 43 07
Tel. fax: +48 44 617 68 12